LTB SPLITBOARDY

LTB Splitboard komplet je osazen split kitem firmy Voile /včetně pásů/. Zákazník si na tento set namontuje svoje snb vázání, vezme si teleskopické hulky a muže vyrazit.

 

LTB Splitboardy

 

Vlastnosti tohoto produktu oslovují nejen klasické snowboardisty ale i vyznavače skialpinismu a milovníky lezení na horách. Naší novinkou chceme vyjít vstříc novým zákazníkům a umožnit jim objevit další rozměr horského sportování.Split board je snowboard se specifickými vlastnostmi ve dvou polohách. První poloha umožnuje stoupání na kopec s vlastnostmi jako u skialpových lyží s pásama a druhou polohou je snowboard pro sjezd dolu z kopce. Přepnutí z jedné polohy do druhé je díky systému Voile velmi snadné a rychlé, i za velmi nepříznivých podmínek. V extrémních podmínkách nemá tendenci zamrzat a tak má mezi uživateli dlouhodobě velmi dobrou pověst.


LTB Splitboard complet je osazen Light spit kitem firmy Voile /včetně pásů/, se kterou máme na vázání dlouhodobý kontrakt.


S novým LTB Splitboardem chystáme testovací akce a campy v Alpách. Máme půjčovnu a veškerý informační a technický servis. Podpoříme vznik půjčoven a dalších Campů třetích stran.