boty BURTON Ion

boty BURTON Ion


Kolekce 2014/15
Pánská snowboardová bota


Popis produktu

KOMFORT
Shrinkage™ Footprint Reduction Technology
Shrinkage™ zmenšuje stopu o celou jednu velikost, v praxi to znamená, že bota velikosti 10 je bota velikosti 10, ale velikost podrážky se zmenšuje na 9. Kratší, lehčí a méně objemná bota Ti dává možnost jezdit na jakékoliv desce.
Snow-Proof Internal Gusset
Všechny Burton boty v kolekci roku 2012 vylepšeny rozšířením vnitřního jazyku, který kompletně obalí celou spodní část nohy a udržuje ji v teple a pohodlí.
Aegis™ Antimicrobial
Antibakteriální technologie zabraňuje tvorbě pachů. Vaše nohy (a přátelé) Vám poděkují.

PRUŽNOST
Firm Flex Thin Profile 3D® Molded Tongue
Přizpůsobení profilu jazyku ovlivňuje ohebnost, zvyšuje schopnost obalit nohu a zároveň snižuje kontakt se šněrováním pro větší komfort. Nabízeno ve třech stupních tuhosti, s ohledem na zaměření konkrétní boty.
Novinka: Seamless Power Spine Backstay
Super Grip Toe

ZAVAZVÁNÍ
Speed Zone™
Díky Speed Zone™ systému je utahování bot jednodušší a snazší než kdykoliv jindy. Dovoluje upravit utažení boty ve dvou zónách, nezávisle na sobě, kdykoliv a kdekoliv - ve frontě na vlek, na lanovce nebo uprostřed sjezdovky a nikdo na Tebe víckrát nebude čekat. Použití této technologie navíc dovoluje z bot vymáčknout ještě lepší vlastnosti - energičtější odrazy, pohodlnější uložení nohy a větší odezva - s menším úsilím.

PODRÁŽKA/VYCPÁVKY
Podrážka Green Rubber™
Novinka: EST Optimalized Midsole
Nižší, lehčí podešev, redukovaná v okolí kotníku.

VLOŽKA
Imprint™ 4 Liner
InfiniFIT Liner Sole
Jediný svého druhu v oboru! Díky přidaným vycpávkám EVA do vybraných vložek Imprint vložky lépe padnou a odpovídají dané velikosti.
Dryline Technology
DRYRIDE HyperwickTM zajišťuje odvod vlhkosti od nohou do okolí přes voděodolnou/prodyšnou shell membránu. Je to jako jednosměrné dveře, které dovolují vlhkosti procházet ven, ale vodě z venku nedovolí dovnitř.

TUHOST
8

Nejpoužívanější allmountain bota
7 200 Kč
Koupit v e-shopu
12 , 11,5
Specs 12 11,5
Total lenght - -
Contact lenght - -
Nose lenght - -
Tail lenght - -
Sidecut radius - -
Nose width - -
Waist width - -
Tail width - -
Inzerts set back - -
Eels set back - -
Foot size - -
Weight - -