boty BURTON Moto

boty BURTON Moto

Pánské snowboardové boty Burton Moto

KOMFORT
Shrinkage Footprint Reduction Technology
Shrinkage zmenšuje stopu o celou jednu velikost, v praxi to znamená, že bota velikosti 10 je bota velikosti 10, ale velikost podrážky se zmenšuje na 9. Kratší, lehčí a méně objemná bota Ti dává možnost jezdit na jakékoliv desce.
Novinka: Snow-Proof Internal Gusset
Všechny Burton boty v kolekci roku 2012 vylepšeny rozšířením vnitřního jazyku, který kompletně obalí celou spodní část nohy a udržuje ji v teple a pohodlí.

PRUŽNOST
Soft Flex Thin Profile 3D Molded Tongue
Přizpůsobení profilu jazyku ovlivňuje ohebnost, zvyšuje schopnost obalit nohu a zároveň snižuje kontakt se šněrováním pro větší komfort. Nabízeno ve třech stupních tuhosti, s ohledem na zaměření konkrétní boty.

ZAVAZOVÁNÍ
Speed Zone
Díky Speed Zone systému je utahování bot jednodušší a snazší než kdykoliv jindy. Dovoluje upravit utažení boty ve dvou zónách, nezávisle na sobě, kdykoliv a kdekoliv - ve frontě na vlek, na lanovce nebo uprostřed sjezdovky a nikdo na Tebe víckrát nebude čekat. Použití této technologie navíc dovoluje z bot vymáčknout ještě lepší vlastnosti - energičtější odrazy, pohodlnější uložení nohy a větší odezva - s menším úsilím.

PODRÁŽKA/VYCPÁVKY
Rubber Ice Spikes
Konstrukce podešve s dvojí tuhostí a vytváří měkkou a přilnavou podrážku, vybavenou tužšími ostny které se zaboří do ledu, když uklouznutí není vítanou volbou.
EVA
Lehký a trvanlivý materiál EVA použitý k tlumení nárazů tak, aby minimalizoval únavu nohou.
Dual Component Outsole

VLOŽKA
Imprint 1 Liner
Integrované šněrování, TailPanel Technology, NOVÁ Park 1 vycpaná EVA vložka, vyhřívané.

TUHOST
3

5 390 Kč
Koupit v e-shopu
7 , 8
Specs 7 8
Total lenght - -
Contact lenght - -
Nose lenght - -
Tail lenght - -
Sidecut radius - -
Nose width - -
Waist width - -
Tail width - -
Inzerts set back - -
Eels set back - -
Foot size - -
Weight - -