vazani BURTON Mission

Vázání Burton MISSION

Burton Mission je univerzální vázání,  předností je především lehká konstrukce, ale i pohodlné strapy a vysoké odpružení.

Single-Component Baseplate Construction: základna z jednoho kusu odolného materiálu pro maximální odezvu a cit v každém terénu.

30% Short-Glass/Nylon Composite: o něco citlivější, ale přesto hravá konstrukce.

Re:Flex™ Baseplate Construction: na kontaktní část základny se snowboardem bylo použito minimum materiálu. Díky tomu máme lehčí vázání s vysokou mírou přidání flexu a odpružení. Takto označené vázání je plně kompatibilní se všemi systémy pro uchycení vázání.

Single-Component Hi-Back Construction: patka z jednoho kusu materiálu, díky tomu má vázání výbornou reakci.

Zero Forward Lean HI-Back: patky s možností nulového naklonění pro hravou jízdu.

Living Hinge™ Hi-Back: exkluzivní technologie, která eliminuje použití zbytečných částí a tím i váhu vázání. Na víc umožňuje nastavit náklon a úhel patky, nezávisle na sobě.

DialFLAD™: tahle funkce ti dává, možnost doladit úhle patky.

Canted Hi-Back Design: ergonomicky tvarované patky podle levé a pravé nohy pro maximální pohodlí a kontrolu.

Lightweight Reactstrap™: minimalizovaný horní strap s 3D® zakřivením. Strap je mimořádně citlivý a má vylepšené držení pro neustálý kontakt s botou.

Flex Slider: pásek, který drží horní strap odklopený od vázání pro maximální komfort při nastupování. Tento pásek je ze speciálního materiálu a je téměř nemožné ho přešlápnout nebo opotřebovat, a kdyby se to úplně náhodou povedlo … Burton dává na tento díl celoživotní záruku.

Gettagrip Capstrap™: dobře tvarovaný spodní strap, který se dá zapnout po staru přes nárt nebo přes špičku a využít tak potenciálu tohoto sytému. Zapnutím strapu přes špičku dostaneme přesnější a plynulejší přesun energie z vázání do přední hrany, strap přes nárt tak dobře nereaguje a přenos energie do hrany trvá podstatně déle.

Smooth Glide Buckle Technology: lehké ráčny, vyrobené z odolného hliníku s velmi jednoduchým zapínáním.

Re:Flex FullBED Cushioning Systém: celoplošně polstrovaná základna pro větší komfort a tlumení vibrací.

Updated Under-Baseplate Dampening: polstrování spodní části základny vázání. Toto polstrování je v přímém kontaktu se snowboardem a tím je skvělou první vrstvou pro pohlcování vibrací a tlumení dopadů.

TVRDOST: 6 (Stupnice tvrdosti kde 1 je nejměkčí a 10 nejtvrdší)

6 750 Kč 6 860 Kč
1 %
Koupit v e-shopu
L
Specs L
Total lenght -
Contact lenght -
Nose lenght -
Tail lenght -
Sidecut radius -
Nose width -
Waist width -
Tail width -
Inzerts set back -
Eels set back -
Foot size -
Weight -