CLASSIC LONG TEST

CLASSIC LONG TEST

- Tyto prkna vás posunou do jiné dimenze snowboardingu.

- Pro longboardy jsme vyvinuli speciálni jádro složené z různých druhů dřev pro sníženi
váhy prken při zachováni pevnosti. Celková váha těchto snowboardů pak není vzhledem k jejich délce příliš vysoká a prkna zůstanou výborně ovladatelná jako menší modely.
- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Grafitová skluznice - jemná struktura a schopnost této skluznice dlouho držet vosk zaručí skvělé jízdní vlastnosti ještě dlouho po namazání. Zároveň je i velmi odolná proti poškození.

- Longboard tapered directional shape - Čistokrevné longboardy s výrazně delší špičkou než patkou, mírně zúžené taily, flex a inzerty jsou posunuté o 6 cm dozadu. Longboarding je jiný sport, dlouhé efektivní hrany poskytují tak extrémní stabilitu a kontrolu při větších rychlostech, že se zkušený jezdec může poměřit i z velmi rychlými lyžaři. Celkově je však prkno dobře ovladatelné a točivé díky dost hlubokým sidecutům a zúžení patky. Neuvěřitelná schopnost těchto prken plout v prašanu otvírá i jinak nedosažitelné údolí a svahy.
4 000 Kč 15 990 Kč
74 %
Koupit v e-shopu
192XW
Specs 192XW
Total lenght 1920
Contact lenght 1460
Nose lenght 260
Tail lenght 200
Sidecut radius 9530
Nose width 328
Waist width 266
Tail width 316
Inzerts set back 60
Eels set back -
Foot size 10+
Weight 80-110