EELS WHITE II TEST

EELS WHITE II TEST

- Freestylová prkna pro pokročilé. Letošní zásadní inovací je zkombinování directional tvaru a twinového jádra velmi mírně posunutého dozadu. Tyto prkna mají tudíž širší postoj a měkčí střed prkna oproti koncům.

- Triaxiální skelný laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Freestyle shape - Delší špička než patka, stejně široké konce, flex a inzerty jsou posunuté o 2-4 cm dozadu. Tato kombinace přináší řadu výhod - díky radiálnímu sidecutu a kombinaci měkčí delší nose a kratší tvrdší tail jsou FS prkna vyvážená pro jízdu na obě strany. Patka je dlouhá dostatečně pro parkové ježdění na switch, delší špička začne fungovat perfektně v hlubším sněhu a umožní spolu s posunutými inzerty kvalitní freeride. Zkrácením patky vychází celková efektivní délka (vzhledem k celkové délce prkna) o několik málo centimetrů delší než na twinových prknech a stačí Vám pak celkově kratší délka prkna - to znamená, že prkno je pak snadněji ovladatelné ve vzduchu. A nebo při porovnání stejně dlouhých prken by mělo být FREESTYLE prkno oproti TWIN mírně rychlejší, lépe držet na hraně a poskytovat delší stabilnělší platformu na triky. Flex je mírně posunutý dozadu. To poměrně výrazně zvyšuje kontrolu a stabilitu při vyšších rychlostech. Relativně malý radius sidecutu spolu s hladkými přechody do špiček zajistí perfektní točivost prkna a zároveň precizní jízdní vlastnosti.


4 000 Kč 13 000 Kč
69 %
Koupit v e-shopu
159W
Specs 159W
Total lenght 1590
Contact lenght 1200
Nose lenght 205
Tail lenght 175
Sidecut radius 7770
Nose width 304.4
Waist width 258
Tail width 304.4
Inzerts set back 14
Eels set back -
Foot size 9-12
Weight 60-90