P TEAM

P TEAM

- Twinový pro-model v ROCKER prohnutí ve větších délkách a šířkách pro největší kickery,superpipe a také pro kite boarding.

Pepe Samek pro-model je twinový rocker shape s uhlíkovými a kevlarovými vlákny v konstrukci. Carbonová vlákna vetkaná do triaxu a vetším rocker prohnutí mezi vázáním přidávají prknu unikátní vlastnosti a extra pop. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně velký radius sidecutu spolu s pozvolnýmy přechody do špiček zajistí extrémní stabilitu prkna především při odrazech a dopadech. Tento model má symetrický tvar a centrovaný flex i stance. Je vyráběn ve větších délkách a šířkách pro největší kickery,superpipe a také pro kite boarding.
- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Big twin shape - Symetrický tvar, centrovaný flex a stance pro přesně vyvážený postoj na obě strany. Nose a tail jsou speciálně tvarované s cílem dosáhnout co nejpozvolnějšího přechodu do efektivní hrany a co největší plochy konců pro lepší nosnost v prašanu. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně velký radius sidecutu spolu s pozvolnýmy přechody do špiček zajistí extrémní stabilitu prkna především při odrazech a dopadech. Big twin je shapován také jako prkno vhodné na kite boarding
4 000 Kč 4 701 Kč
14 %
Koupit v e-shopu
165XW
Specs 165XW
Total lenght 1650
Contact lenght 1230
Nose lenght 210
Tail lenght 210
Sidecut radius 9016
Nose width 312
Waist width 270
Tail width 312
Inzerts set back -
Eels set back -
Foot size 10+
Weight -