TEAM TEST

TEAM TEST

- Twinový pro-model se špičkovými jízdními vlastnostmi v ROCKER opačném prohnutí.

Twinový pro-model v rocker shapu se špičkovými jízdními vlastnostmi, který má měkčí flex i přez celkovou tuhost a výkon prkna.
Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, tvoří pevnou a poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
Při ollie má větší pop a nabízí snažší reakci, super jizda na switch. Jednodužší zvládnutí triků při Jibingu, i při dotáčení triků po doskočení.

- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Twin shape - Symetrický tvar a centrovaný flex, inzerty jsou posunuté o jeden cm dozadu, což v kombinaci s mírně větším úhlem vázání na přední noze dává dohomady přesně vyvážený postoj. Nose a tail jsou dostatečně dlouhé i pro backcountry freestyle. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně malý radius sidecutu spolu s hladkými přechody do špiček zajistí perfektní točivost prkna a zároveň precizní jízdní vlastnosti.
4 000 Kč 13 990 Kč
71 %
Koupit v e-shopu
156M
Specs 156M
Total lenght 1560
Contact lenght 1170
Nose lenght 195
Tail lenght 195
Sidecut radius 7789
Nose width 292
Waist width 248
Tail width 292
Inzerts set back 10
Eels set back -
Foot size 7-10
Weight 55-85