O nás

LTB SNOWBOARDS
   
Adresa: Nám.Chuchelských bojovníků 3/19
  159 00 Praha 5
  Česká republika
Telefon: +420 257940423
   
E-mail: info@ltbsnowboards.com
   

Lukas SCHRODER

 

V roce 1986 jsem v garáži v Praze založil LTB snowboard, dnes jednu z nejstarší klasických snowboardových manufaktur v Evropě.
V polovině osmdesátých let jsem vyrobil svůj první snowboard začal jsem na něm jezdit a od té doby myslím jen jak si udělat další lepší prkno a jak se na něm projet.

Věnuji se vývoji a výrobě, pracuji s novinkami z produkce v marketinku, na nápadech spolupracuji s jezdci a ambasadory. Miluji ježdění a aktivně trávím část zimy na horách sám i s jezdci. Tomuto sportu se věnuji z pozice výrobce ale i jezdec, podporovatele talentů i osobností. Dlouholeté praktické zkušenosti věnuji také výrobě na zakázku jednotlivým zákazníkům i firmám a obchodním partnerům.
Jsme rodinná firma v které se moje žena Gábina stará o chod našeho malého kreativního teamu. Pro ambasadory si vybírám osobnosti, které jsou na stejné vlně, s aktivní přístupem k životu. Podstatná je pro mne jejich individualita, zajímám se o jejich nápady, na kterých mužem společně pracovat.

Spolupracujeme na vývoji projektu "SECON CHANCE for MATERIAL" z recyklovaného odpadového materiálu. Příběh naší podpory mladého nezávislého školního projektu který přerostl ve spolupráci na nových produktech. Projekt je mého syna Maxe a tak se rýsuje nová generace.

Lukáš Schroder zakladatel a majitel LTB snowboards a SALEBRA safe wear.